Homepage

Do czego wykorzystuje się artykuły Presell Page?

Artykuły do Presell Pages, czyli popularne precle, to obecnie jedna z najczęściej stosowanych metod pozyskiwania linków zewnętrznych. Teksty tego typu pisane są przede wszystkim pod kątem wyszukiwarek internetowych, a więc prezentowana w nich treść nie jest elementem najważniejszym - tutaj liczą się słowa kluczowe, za którymi kryją się linki prowadzące do pozycjonowanej witryny bądź serwisu internetowego. Z tego też względu jakość takich artykułów - precli, nie jest zbyt wysoka.

 

 

Jak wygląda pisanie tego typu tekstów?

Standardowe precle bez względu na tematykę pisane są praktycznie od ręki - treść zwykle bywa luźno związana z tematyką, ale nie są to artykuły merytoryczne, szczególnie użyteczne dla przeciętnego odbiorcy. W końcu nie taka jest ich rola. Oczywiście czytelne precle to wartość dodana i w niektórych przypadkach warto zainwestować w tekst nieco lepszej jakości - taki, który może zainteresować czytelnika, a tym samym przyciągnąć go na promowaną witrynę. Jest to opłacalne w przypadku dobrych Presell Pages, posiadających wysoki PR, szczególnie tych płatnych.

 

 

Jak prezentuje się przeciętny precel?

Typowy artykuł Presell Page to stosunkowo krótki tekst, zamykający się zwykle w przedziale od 1000 do 2000 znaków ze spacjami, luźno operujący w danym temacie, w którego treści pojawiają się 1-3 słowa kluczowe z podpiętymi linkami prowadzącymi do promowanej strony internetowej.

 

 

Ile to kosztuje?

Ceny za tego typu teksty nie są szczególnie wysokie i zwykle rozpoczynają się już od kwoty 1,5zł za 1000zzs.


Oczywiście tak jak w przypadku innych tekstów, także tutaj, cena uzależniona jest od liczby zamawianych tekstów oraz ich średniej długości.

 

 
Copyright (c)2013 Unikalne Teksty | Design by Sunlight webdesign