Homepage

Co to są teksty do katalogów?

To stosunkowo krótkie, wysoce merytoryczne opisy stron internetowych. Najczęściej charakteryzujące zakres działalności firmy, rodzaj świadczonych usług lub oferowanych produktów. Ogólnie przedstawiające zakres tematyczny promowanej witryny internetowej.
W jakim celu tworzy się teksty do katalogów?

Jak sama nazwa wskazuje, teksty do katalogów umieszcza się w specjalistycznych katalogach stron internetowych. Witrynach, które zajmują się tworzeniem list witryn www przypisując je do określonych kategorii tematycznych. Ten prosty zabieg pozwala w stosunkowo łatwy sposób dotrzeć z przekazem reklamowym do potencjalnych odbiorców zainteresowanych daną tematyką. Umieszczanie stron w Katalogach wspomaga również proces pozycjonowania stron internetowych.Jak powinien wyglądać poprawny opis do katalogu stron internetowych?

Pierwsza i najważniejsza zasada to unikalność - wartościowe teksty tego typu zawsze powinny być niepowtarzalne. Tylko w ten sposób nadajemy im określoną moc pozycjonerską. Szkoda zatem naszych pieniędzy na dodawania strony do płatnych katalogów stron, jeśli w każdym z nich zamierzamy zamieścić identyczny opis.


Druga zasada to treść - opisy do katalogów powinny być maksymalnie merytorycznie, ściśle charakteryzujące zakres tematyczny promowanej strony.


Trzecia zasada to zgodność z regułami seo - jeśli opis prócz wartości informacyjnej ma posiadać również moc pozycjonującą, powinien zawierać w sobie słowa kluczowe, na które zamierzamy pozycjonować taką stronę. Te słowa powinny być umieszczone wewnątrz tekstu w odpowiedniej formie gramatycznej, a ich gęstość nie powinna przekraczać 2-3słów na tekst (w zależności od długości takiego tekstu).
 

 

Przykładowe teksty do katalogów:

  • tekst krótki ~ 300zzs


Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony unikalne-teksty.pl i zapoznania się ze szczegółami mojej oferty na wysokiej jakości artykuły SEO oraz teksty tematyczne, które pomogą w tworzeniu wartościowego zaplecza pozycjonerskiego lub w budowie unikalnych pod względem treści stron internetowych typu blogi lub witryny firmowe.


  • standardowa długość ~ 500zzs


Dla osób poszukujących tekstów na strony internetowe, a także dla osób zajmujących się na co dzień pozycjonowaniem, przygotowałem specjalną ofertę tematyczną, z która można zapoznać się w witrynie unikalne-teksty.pl . Każdy komu potrzebne są dobrej jakości artykuły SEO między innymi: teksty do katalogów, precle czy teksty synonimiczne znajdzie w tym miejscu przykłady moich prac. Osoby zainteresowane bardziej rozbudowanymi tekstami, znajdą tu odnośniki do blogów czy stron, na których znalazły się teksty mojego autorstwa. Zapraszam do lektury.


  • tekst długi powyżej 1000zzs
 

Wartościowe i przede wszystkim unikalne teksty to podstawa skutecznego pozycjonowania. Powielanie identycznych artykułów lub publikowanie tekstów zawierających liczne błędy językowe, zamiast wspierać działania pozycjonerskie może działać wręcz przeciwnie, skutecznie hamując wzrost pozycji promowanej witryny na listach wyszukiwania. Jeśli chcesz zapobiec takiej sytuacji, stawiaj wyłącznie na artykuły SEO najwyższej jakości. Takie teksty zawsze można napisać samodzielnie. Jednak gdy brakuje pomysłów i czasu, tego typu prace można zlecić doświadczonemu copywriterowi - takiemu jak ja. Na stronie unikalne-teksty.pl znajdziesz przykłady artykułów mojego autorstwa - teksty do katalogów, teksty synonimiczne, artykuły tematyczne przeznaczone do budowania zaplecza i inne popularne formy tekstów SEO. Oczywiście możesz również zamówić u mnie inne niż artykuły SEO teksty, np. jakościowe opisy na strony firmowe, opisy produktów do sklepów internetowych czy komentarze lub posty na fora internetowe. Wystarczy skontaktować się ze mną za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie lub zadzwonić. Z pewnością możesz liczyć na szybką odpowiedź!

 

 

 

 

Copyright (c)2013 Unikalne Teksty | Design by Sunlight webdesign